Nowy sklep internetowy firmy izolerskiej IZOMIX Sp. z o.o. Zapraszamy na www.sklep.izomix.pl

Izolacja rurociągów przemysłowych, izolacje na statkach, montaż płaszczy blaszanych czy przemysłowe instalacje chłodnicze i wentylacyjne to tylko niektóre zagadnienia, jakimi zajmują się izolerzy oraz blacharze. Aby móc w pełni sprawnie obsługiwać wszelkie zlecenia, muszą mieć dostęp do wysokiej jakości narzędzi i materiałów, ale również – w razie potrzeby – móc skonsultować się z doradcą.

IZOMIX Sp. z o.o. właśnie takie rozwiązania oferuje wszystkim Klientom swojego nowo otwartego sklepu internetowego. Co w nim umieściliśmy?

Narzędzia, elektronarzędzia, akcesoria i mocowanie

Zależnie od rodzaju prac, monterom izolacji przemysłowych potrzebne są elektronarzędzia takie jak wiertarko-wkrętarki, narzędzia ręczne takie jak noże, nitownice i wiele innych narzędzi dodatkowych czy w końcu kleje, silikony i taśmy uszczelniające pomagające dbać o estetyczne i trwałe wykończenie.

Zamiast szukać w popularnych sklepach budowlanych, warto postawić na współpracę z firmą, która o izolacjach wie wszystko. Firmą która sama od wielu lat używa produktów, które się sprawdzają !

Posiadamy bogaty asortyment dla firm oraz Klientów indywidualnych z Gdańska, Gdyni, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Łodzi i każdego innego zakątka Polski.

Chcemy, aby z naszej oferty korzystali wszyscy Klienci szukający profesjonalnego sprzętu blacharskiego oraz materiału izolacyjnego. Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę z dużymi firmami, jak i osobami prywatnymi. Nasz asortyment wyróżniają atrakcyjne ceny, do których na pewno dołączą ciekawe promocje.

Cały czas rozwijamy ofertę, dlatego chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi czy sugestie związane z samym zapotrzebowaniem na konkretne produkty, jak również zmianami na stronie mającymi na celu uczynienie zakupów jeszcze łatwiejszymi.

Tylko najlepsi producenci dla jak najlepszych wyników.

Nasz asortyment dobierany jest pod kątem najbardziej wymagających Klientów.

Nie stawiamy na tanie, akcesoria niewiadomego pochodzenia. Współpracujemy z takimi firmami jak Armaflex, K-Flex, Paroc, Rockwool, Caldo-Izolacje czy RawlPlug, których produkty sprawdziły się w niejednej sytuacji. Dlatego też z czystym sumieniem możemy polecić je naszym Klientom. Mamy nadzieję, że spełnią Państwa oczekiwania.

Fachowe doradztwo w zakresie wyboru oraz zakupu narzędzi do wykonania prac izolacyjnych

Jesteśmy dla naszych Klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli ktoś kupuje narzędzia potrzebne do wykonania izolacji pierwszy raz – może potrzebować naszego wsparcia, aby wybrać to, co rzeczywiście się sprawdza. Jednocześnie – nawet doświadczony fachowiec potrzebuje czasem porady. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie wyboru, czy zastosowania urządzeń niezbędnych przy montażu izolacji ciepłochronnych oraz zimnochronnych czy przemysłowych systemów wentylacyjnych. Mamy nadzieję, że zarówno nasz asortyment, jak i obsługa spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie!