Firma IZOMIX Sp. z o.o. z certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play

Niezwykle miło jest nam poinformować, że firma IZOMIX Sp. z o.o. zdobyła prestiżowy certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, który przyznawany jest w ramach Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości już od 25 lat. Program organizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej.

W jakim celu powstał program?

Celem stworzenia i wprowadzenia programu było wykreowanie lepszego środowiska do rozwoju polskiej przedsiębiorczości, jak również upowszechnienie przykładów pozytywnych, godnych naśladowania działań w firmach. Grono ekspertów, którzy decydują o przyznaniu certyfikatów Przedsiębiorstwo Fair Play, stawia przede wszystkim na uczciwość w drodze do sukcesu, dobre relacje biznesowe i tworzenie warunków współpracy korzystnych dla obu stron – firmy oraz jej klientów i partnerów biznesowych.

Co promuje Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości?

Nadrzędnymi wartościami, jakie promuje Program, są:

  • kształtowanie wysokiej jakości biznesu w naszym kraju,
  • promocja etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • pomoc w dostrzeganiu konieczności zmian we wszystkich obszarach działania firmy,
  • zwracanie uwagi na potrzebę silnej i uczciwej współpracy,
  • pomoc w doskonaleniu wewnętrznej organizacji pracy w firmie,
  • działania proekologiczne,
  • edukacja i docenienie firm działających uczciwie oraz promujących dobre praktyki biznesowe.

Co oznacza certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play dla firmy i dla klienta?

Uzyskanie certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play to dla klienta znak, że firma jest partnerem godnym zaufania, a jej produkty i usługi warto kupować. To czytelny symbol wysokiej jakości prowadzonego biznesu. IZOMIX Sp. z o.o. dołączył właśnie do grona laureatów tej nagrody. Logo certyfikatu to nie tylko wysoko oceniane wyróżnienie, ale też promocja dla firmy, która została oceniona pozytywnie przez obiektywne grono ekspertów. To dla nas szansa na jeszcze lepsze warunki współpracy z organizatorami przetargów, bankami i innymi instytucjami, a co za tym idzie – jeszcze wyższa jakość usług i towarów, którą – jesteśmy tego pewni – docenią nasi obecni i przyszli Klienci. Zapraszamy!