Praca

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

1. KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH / HVAC

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalność budownictwo lub energetyka
  • Dobra znajomość MS Office, Autocad
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia na montera rusztowań i/lub operatora podestów ruchomych UDT (podnośniki i zwyżki kat. 1P)

Obowiązki/zadania:

  • Nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji, harmonogramu i planów organizacji robót
  • Prowadzenie prac zgodnie z przepisami panującymi na budowie
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Zarządzanie podległymi pracownikami i/lub firmami podwykonawczymi
  • Rozliczanie robót ze zlecającymi i podwykonawcami
  • Bieżące raportowanie zleceń

2. MONTER IZOLER / monter izolacji / izolacje termiczne / izolacje przemysłowe

Poszukujemy pracowników z POLSKI i UKRAINY do montażu izolacji.

Wymagania:

  • doświadczenie przy montażu izolacji (zimnochronne , ciepłochronne, płaszcze blaszane)
  • doświadczenie w pracy z materiałem typu Armaflex, wełna mineralna ‚łupka’, tubolit
  • umiejętność pracy w zespole i dokładność
  • bez nałogów alkoholowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • przyjazne środowisko pracy

Poszukujemy osób, które wykonują izolację na instalacjach wod-kan,Co,CT,chłód itp.
Firma gwarantuje wszelkie narzędzia potrzebne do pracy, ubrania BHP, sprzęt, elektronarzędzia, zakwaterowanie w dogodnych warunkach na wyjazdach (tylko Polska).
Mogą to być osoby z własną działalnością gospodarczą.

Mile widziane uprawnienia na montera rusztowań i/lub operatora podestów ruchomych UDT (podnośniki i zwyżki kat. 1P)