PRACA KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH / HVAC

Poszukujemy osób wyłącznie z doświadczeniem – praca kierownik robót sanitarnych.

Izomix specjalizuje się w realizacjach izolacji termicznych, akustycznych, zimnochronnych i ciepłochronnych oraz ogniochronnych dla przemysłu energetycznego, chemicznego, rafineryjnego, spożywczego, produkcyjnego oraz budownictwa. Firma mieści się w woj. mazowieckim, ale pracujemy na terenie całego kraju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalność budownictwo lub energetyka
  • Dobra znajomość MS Office, Autocad
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia na montera rusztowań i/lub operatora podestów ruchomych UDT (podnośniki i zwyżki kat. 1P)

Obowiązki/zadania:

  • Nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji, harmonogramu i planów organizacji robót
  • Prowadzenie prac zgodnie z przepisami panującymi na budowie
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Zarządzanie podległymi pracownikami i/lub firmami podwykonawczymi
  • Rozliczanie robót ze zlecającymi i podwykonawcami
  • Bieżące raportowanie zleceń

Informujemy, że odpowiemy tylko na aplikacje wybranych kandydatów. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą przycisku „Aplikuj” lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy bezpośrednio z firmą.

W każdej przesłanej aplikacji praca kierownik robót sanitarnych bardzo prosimy o dodanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.”